O nas

Spółka Redocan KZ

została wyodrębniona w 2016 roku kapitałowo w ramach struktury holdingowej Red Ocean Group.

Zadanie postawione przez Właścicieli przed Zarządem Spółki dotyczyło rozwoju i sprzedaży oprogramowania Kontroli Zarządczej. Wówczas, Spółka posiadała kilkunastu klientów, którzy użytkowali środowisko o nazwie Kontrola Zarządcza, składało się ono z trzech modułów Planowania, Analizy Ryzyka oraz wymaganej przez ustawę o finansach publicznych w jednostkach samorządu terytorialnego Samooceny.

Przez okres kolejnych trzech lat Spółka z najwyższą starannością skupiła się nad rozwojem swojego środowiska kontroli zarządczej wykształcając nową markę roGRC od nazwy Red Ocean Governance, Risk, Compliance. Obecnie nasz produkt składa się z pięciu modułów, Analizy ryzyka, Audytu IT, Modułu RODO, Modułu Ankietowego oraz Kontroli Zarządczej. Ponadto z dumą pragniemy poinformować, iż z udziałem naszych Klientów pracujemy nad kolejnymi funkcjonalnościami.

Obecnie Red Ocean KZ posiada już ponad kilkuset użytkowników swojego oprogramowania. Obok samorządów do naszych Klientów dołączyła administracja, podmioty komercyjne m.in. spółki z parkietu głównego GPW oraz jednostki edukacyjne i finansowe.

Naszym celem jest dalszy rozwój profesjonalnego narzędzia menadżerskiego, które w każdym wymiarze zarządczym wspiera proces podejmowania decyzji zgodnie z potrzebami naszych klientów.